Oferta pracy

Projektant - Konstruktor

CBK sp. z o.o.O firmie

3 500‐7 000 zł brutto / mies.
  • Rypin, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy wiodącym producentem szerokiej gamy urządzeń karuzelniczych. Swoją wysoką pozycję rynkową osiągnęliśmy m.in. dzięki wytwarzaniu produktów najwyższej jakości, oferujemy je od kilkudziesięciu lat klientom na całym świecie.

Obowiązki:

  • projektowanie części i zespołów urządzeń oraz oprzyrządowania produkcyjnego,
  • tworzenie nowych koncepcji,
  • modyfikacja istniejących rozwiązań,
  • dobór części katalogowych
  • przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej,
  • wsparcie techniczne i zaangażowanie przy pracach warsztatowych.

Profil kandydata:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń,
  • podstawy mechaniki
  • znajomość programu SolidWorks, AutoCad
  • zdolność dobrej organizacji własnej pracy, zaangażowanie w postawione zadania oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • znajomość języka angielskiego/ niemieckiego będzie dodatkowych atutem.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • umowa o pracę.
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy