Oferta pracy

Projektant - Konstruktor

AIUT Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie maszyn i urządzeń (systemy transportowe, automatyzacja procesów produkcyjnych)

  • tworzenie modeli 3D według zatwierdzonej koncepcji

  • współpraca z Działem Sterowania

  • dobór i projektowanie elementów składowych linii

  • przygotowanie dokumentacji dla dostawców i współpraca z Działem Zakupów

  • przygotowanie dokumentacji warsztatowej

  • analizowanie ryzyka w obszarze bezpieczeństwa i obsługi maszyn

  • wsparcie Działu Produkcji w fazie montażu

  • współpraca z Pionem Handlowym oraz Działami Produkcji i Zakupów

  • udział w pracach rozwojowych nowych produktów i wdrażaniu nowych technologii produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki mechaniczne)

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz technologii obróbki stali

  • znajomość norm i wymogów technicznych

  • obsługa Autocad oraz Inventor

  • umiejętność obsługi MS Excel

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • sumienność i terminowość wykonywanych zadań

  • prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do posiłków w pracy

AIUT Sp. z o.o.

AIUT jest prywatną firmą inżynierską dostarczającą złożone systemy techniczne dla klientów przemysłowych na całym świecie. Dostarczane rozwiązania obejmują stanowiska zrobotyzowane, linie produkcyjne, systemy komunikacyjne IoT, systemy IT zarządzania ruchem i zasobami. AIUT tworzy własne produkty w oparciu o innowacyjne technologie, które są częścią wdrażanych systemów.

Przewiń do profilu firmy