Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting Plant

Projektant - Konstruktor

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting Plant O firmie

Generała Mariusza Zaruskiego 11

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w realizacji procesu rozwoju produktu od fazy ofertowej po uruchomienie produkcji

  • Opracowywanie nowych rozwiązań w projekcie lamp tylnych/reflektorów

  • Samodzielne tworzenie modeli 3D elementów oświetlenia zewnętrznego samochodów w systemie CAD (CATIA, NX)

  • Tworzenie dokumentacji rysunkowej elementów oświetlenia

  • Wsparcie wiedzą techniczną innych członków zespołu w codziennej pracy projektowej

  • Sprawdzenie zgodności projektu z wymaganiami homologacyjnymi i wykonalnością produktu

  • Udział w pracach zespołu projektowego (DFMEA, DFM, DFA, VA/VE, Root Cause analysis, benchmark)

  • Zarzadzanie zmianą i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących produktach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym

  • Min 3 lata doświadczenia na stanowisku Projektanta/Konstruktora, najlepiej w realizacji projektów dla branży automotive

  • Znajomość programu CATIA V5 (znajomość modułu Part Design, Generative Shape Design i Drafting)

  • Wiedza z zakresu zasad projektowania części z tworzyw sztucznych formowanych wtryskowo

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Biegła obsługa pakietu MS Office (Excel, Teams, PowerPoint, Outlook)

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość programu UNIGRAPHIX / NX

  • Znajomość wymagań IATF16949, VDA

  • Znajomość narzędzi jakościowych (problem solving tools - 4M, 5Why, 5W + 1H, Diagram Ishikawa, Quality Assurance Matrix.)

  • Wiedza z zakresu budowy form wtryskowych

To oferujemy

  • Doskonałą atmosferę w zgranym zespole

  • Interesujące benefity

  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla największych marek w branży automotive

  • Duże możliwości rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dyżury lekarza w biurze

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • premia wakacyjna oraz świąteczna

  • dofinansowanie do studiów podyplomowych

  • kursy językowe

  • firmowy klub biegacza

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. od maja 2019 roku jest częścią Magneti Marelli CK Holdings Co., Ltd., powstałej z połączenia Magneti Marelli i Calsonic Kansei. Siedziba Grupy znajduje się w Japonii w Saitama. Marelli posiada 170 zakładów i centrów badawczo-rozwojowych w Europie, Japonii, Amerykach oraz Azji. Prowadzi działalność w zakresie projektowania i produkcji zaawansowanych technologicznie systemów komponentów dla sektora motoryzacyjnego.

W Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o., zakład Automotive Lighting zajmujemy się projektowaniem i produkcją oświetlenia zewnętrznego dla wszystkich głównych producentów aut. Nasz zespół tworzy 1700 pracowników.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje