Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant - Konstruktor

Wiązar Skandynawia PATRYCJA KARWOWSKAO firmie

  • Świdnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Producent wiązarów dachowych ze Świdnicy.

Jako producent wiązarów oferujemy więźbę z fabryki wykonaną z wysokiej jakości drewna pochodzącego z krajów skandynawskich. Prefabrykowane konstrukcje dachowe to rozwiązanie o bardzo szerokich możliwościach zastosowania.

Zakres obowiązków

  1.  Projektowanie wiązarów dachowych w programie Pamir
  2.  Wycena wiązarów dachowych
  3.  Analiza rysunków technicznych
  4.  Pozyskiwanie i obsługa inwestorów

​​​​​​​Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów
  2. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  3. Obsługa programu Pamir będzie dodatkowym atutem

​​​​​​​Oferujemy

  1. Szkolenia od podstaw z programu Pamir
  2. Podstawowe wynagrodzenie + premia sprzedażowa
  3. Ubezpieczenie prywatne
  4. Prywatna opieka medyczna

Ogłoszenie archiwalne