Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant konstruktor

  • Tarnowskie Góry, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRODUCENT URZĄDZEŃ I LINII TECHNOLOGICZNYCH WAMATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Firma została założona w roku 2012. Siedziba firmy znajduje się w Tarnowskich Górach. Zajmuje się budową linii technologicznych i urządzeń głównie w branży Odlewnictwa oraz Ceramiki ogniotrwałej. Obiekty budowane są przez firmę w opcji „pod klucz” począwszy od fazy projektowania, poprzez wykonawstwo urządzeń, montaż aż do ich uruchomienia i przekazania do eksploatacji.

    Firma zatrudnia pracowników z wieloletnim doświadczeniem w zakresie budowy linii technologicznych. W czasie kilkuletniej działalności zdobyła ugruntowaną pozycję w szczególności na rynku odlewniczym.

    Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
    Opis stanowiska:
    • Wykonywanie projektów mechanicznych w zakresie linii technologicznych, konstrukcji stalowych, urządzeń i instalacji w oparciu o oprogramowanie oraz AutoCad Mechanical (2D) oraz Inwentor (3D)
    • Udział w budowie oraz uruchomieniu nowych linii produkcyjnych w zakładach na terenie Polski
    Wyamgania:
    • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn itp.)
    • Około 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (możliwość zatrudnienia bezpośrednio po studiach)
    • Dobra znajomość oprogramowania AutoCad
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Podstawowa (mile widziana płynna) znajomość języków obcych (angielski, niemiecki)
    • Gotowość do pracy w delegacji na czas budowy i uruchamiania linii technologicznych
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Narzędzia pracy zgodne z wymogami stanowiska
    • Możliwość rozwoju, oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • Możliwość nabywania stosownych uprawnień
    • Udział w ciekawych, innowacyjnych projektach
    • Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
    • Grupowe ubezpieczenie na życie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WAMATECH Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach przy ul. Srezeleckiej 5 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest WAMATECH Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach przy ul. Strzeleckiej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.