Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant - Konstruktor

Magic GardenO firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem 2D i 3D urządzeń zabawowych

  • opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną projektowanych urządzeń

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu i znajomość oprogramowania do projektowania Inventor

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz kreatywność

  • dokładność i skrupulatność w pracy, duża wrażliwość na szczegóły

  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji

Magic Garden

Tak jak dla każdego dziecka najważniejsza jest kreatywna zabawa, tak dla dorosłych priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci. Naszą pasją jest tworzenie miejsc, które łączą obie te cechy i sprawiają, że z radością są odwiedzane przez rodziny z dziećmi.

Jesteśmy liderem na rynku producentów placów zabaw i siłowni zewnętrznych w Polsce. Ciągły i dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.

OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje dotyczące stanowiska:

  • Miejsce pracy: Pakość/koło Inowrocławia

  • Praca stacjonarna

  • Dla pracowników z Torunia zapewniamy dojazd do pracy

Prosimy o przesłanie CV oraz informacji na temat wykonywanych projektów.