Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant - Konstruktor

NAWI SOLUTIONS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

5 5507 000 brutto / mies.
  • Tułowice (pow. opolski)

    Tułowice (pow. opolski), opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie elementów wyposażenia produktu własnego w programie SolidWorks, a następnie wdrażanie zaprojektowanych części do cyklu produkcyjnego. bieżący nadzór nad wykonywaniem podzespołów projektowanych urządzeń oraz na etapie montażu zaprojektowanych części

  • wykonywanie rysunków wykonawczych

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie najlepiej techniczne

  • dobra znajomość programu SolidWorks

  • doświadczenie w konstruowaniu urządzeń

  • znajomość rysunku technicznego

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej

Mile widziane

  • znajomość programu EdgeCam

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • ciekawą pracę oraz szkolenia wprowadzające

  • możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii w przyjaznym środowisku pracy

NAWI SOLUTIONS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

FIRMA Nawi Solutions z siedzibą w Tułowicach Małych specjalizuje się w produkcji wyrobów z laminatu oraz innych tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy