Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant - Konstruktor Wiązek Elektrycznych

SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.

  • Walczaka 25, Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Walczaka 25

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie części elektrycznej wiązki kablowej zgodnie z wymaganiami i normami klienta,

  • sprawdzanie dokumentacji rysunkowej na zgodność z wymaganiami procesu projektowania i normami klienta,

  • prowadzenie dokumentacji rysunkowej,

  • przygotowanie i analiza schematów elektrycznych,

  • praca z bazą klienta, obróbka i zarządzanie przepływem danych,

  • prowadzenie dokumentacji obejmującej zmiany techniczne.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • umiejętność czytania, tworzenia i analizy rysunków technicznych,

  • mile widziane doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym, schematami elektrycznymi,

  • mile widziana znajomość programów do projektowania elektryki samochodowej,

  • znajomość języka niemieckiego,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • kreatywność, samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dynamika w działaniu, zorientowanie na klienta,

  • prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

O Dziale

Ciągły postęp w branży motoryzacyjnej, sprawia że jako inżynierskie Biuro Projektowe SEBN PL stale poszukujemy nowych rozwiązań dotyczących okablowania podsystemów samochodu. Innowacje polegające na wprowadzeniu do seryjnej produkcji systemów jazdy półautonomicznej, wspierających kierowcę, będących integralną częścią obecnie produkowanych i przyszłych samochodów wymuszają trend, którym podążamy.

Wieloletnie doświadczenie naszych projektantów zdobyło uznanie naszych klientów. Nieustannie doskonaląc nasze procesy i poszerzając wiedzę, staramy się dzielić nasze Know-How z pozostałymi centrami rozwojowymi grupy SEBN, uwzględniając najwyższe standardy oparte na wymaganiach producentów branży motoryzacyjnej, stanowiących bezpieczeństwo użytkowników końcowych.

Sposób aplikowania:

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Należymy do japońskiej Grupy Sumitomo. Naszym właścicielem jest koncern Sumitomo Electric Bordnetze SE (SEBN), którego udziałowcami są Sumitomo Electric Industries, Ltd. oraz Sumitomo Wiring Systems, Ltd.

Sumitomo Electric Bordnetze to zespół blisko 38.000 pracowników w ponad 40 lokalizacjach, w kilkunastu krajach na świecie. Naszym klientem jest przede wszystkim Grupa Volkswagen ze swoimi markami Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe, Audi, Seat, Škoda, Bugatti i Porsche.

Działalność rozpoczęliśmy w grudniu 1992 roku jako Volkswagen Elektro-Systemy Sp. z o.o., zależna od Volkswagen Bordnetze GmbH. Od 2006 roku wskutek zmiany głównego udziałowca funkcjonujemy jako SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.

W ramach podstawowej działalności jesteśmy odpowiedzialni za produkcję prototypów, części zamiennych, seryjnych i nieseryjnych wiązek elektrycznych do modeli samochodów naszych klientów.

Jesteśmy częścią globalnej grupy specjalistów w dziedzinie inżynierii, zarządzania jakością, R&D (badania i rozwój). Odpowiadamy za obszar projektowania konceptów produkcji, rozwój oraz implementację nowych technologii, automatyzację i optymalizację procesów produkcyjnych.

Wykorzystując wiedzę i wieloletnie doświadczenie naszego zespołu, aktywnie wspieramy zakłady w Europie, Azji i Afryce Północnej.

Równie aktywnie wspieramy lokalne organizacje pożytku publicznego. Angażujemy naszych pracowników w działalność charytatywną. Realizujemy projekty prospołeczne, działając na rzecz społeczności gorzowskiej i okolicznych gmin.

Świadomi wpływu prowadzonej działalności na środowisko naturalne działamy w sposób przyjazny dla otoczenia, realizując procesy ukierunkowane na doskonalenie metod zapobiegania negatywnym skutkom oddziaływania na otaczający nas świat.

Przewiń do profilu firmy