Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant - Konstruktor

Przedsiębiorstwo VONART Sp z o.o Sp k

  • Fabryczna 10, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Fabryczna 10

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • modelowanie i projektowanie w 3D mebli i stolarki drzwiowej sprzedawanych do największych sieci handlowych w Polsce i Europie

  • wykonywanie dokumentacji rysunkowej nowych i optymalizowanie istniejących projektów w programie Solid Edge

  • przygotowywanie kosztorysów ofertowych we współpracy z działem zakupów i działem sprzedaży

  • pracowanie na procesach i nowoczesnych narzędziach Asana, Slack

  • fundamentalny wpływ na kierunek i tempo rozwoju naszej firmy

Nasze wymagania

  • znajomość poparta praktyką w pracy w programie Solid Edge

  • wykształcenie wyższe preferowany wydział mechaniczny

  • praktyczna znajomość reguł projektowania, zasad rysunku technicznego,

  • znajomość procesów technologicznych i wytwórczych (obróbka blach, profili, płyt meblowych)

  • skrupulatność, dokładność, stawiamy na dobrą jakość dokumentacji, która nie sprawia problemów podczas procesu produkcyjnego

Mile widziane

  • znajomość programu SketchUp w stopniu zaawansowanym

  • język angielski na poziomie biznesowym

  • doświadczenie z pracy w firmie produkcyjnej w branży meblowej, stalowej

  • otwartość na informację zwrotną

To oferujemy

  • pracę w otwartej na pomysły organizacji zbudowanej na mocnych wartościach

  • elastyczny czas pracy (zaczynamy między 6 a 9)

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata / woda / przekąski

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • aktywne wsparcie w każdym z etapów projektowania, nie zostawimy Cię z wyzwaniami dnia codziennego tylko wspólnie pomożemy Ci je rozwiązać

  • umowa o pracę, zlecenie, B2B, Wierzymy, że sam zdecydujesz, która forma jest dla Ciebie najbardziej opłacalna

  • współtworzenie ambitnego projektu, który napełni Cię dumą, wiedzą i umiejętnościami

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

Jedyne ograniczenie w pracy to parametry maszyn jakie posiadamy w naszym parku oraz Twoja wyobraźnia

Przedsiębiorstwo Vonart Sp. z o.o. sp. k. to firma rodzinna. Od 1989 produkujemy meble i wyposażenie sklepów, oraz świadczymy usługi produkcyjne dla firm. Specjalizujemy się w produkcji elementów stalowych oraz w obróbce płyt meblowych. Od 2010 roku prowadzimy markę Icon Concept oferującą produkty związane z wyposażeniem wnętrz i designem.

Przewiń do profilu firmy