Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant - Koordynator ds. nowych produktów

Makamaka s.c.

  • Modrzewiowa 76, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Modrzewiowa 76

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych kolekcji pod marką własną zgodnie ze światowymi trendami.

  • Modelowanie wyrobów oraz nadzór nad ich wykonaniem zgodnie z projektem.

  • Obliczanie wymiarów nowoprojektowanego wyrobu i prezentowanie ich w formie szkiców koncepcyjnych i wizualizacji.

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej poszczególnych modeli.

  • Poszukiwanie nowych lub innowacyjnych materiałów produkcyjnych.

  • Bieżąca analiza trendów na świecie.

  • Współpraca z Technologiem, Grafikiem i działem sprzedaży w zakresie przygotowania produktu, monitoring jakości wykonania zaprojektowanego produktu.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie o profilu Projektant.

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta min 2 lata.

  • Obsługa oprogramowania: - PAKIET ADOBE ACROBAT - (PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR, INDESIGN), COREL DRAW, MS OFFICE, SKETCHUP-VRAY.

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu średniozaawansowanym.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Kreatywność i poczucie estetyki.

To oferujemy

  • Uczciwe wynagrodzenie – uzależnione od posiadanych kompetencji oraz osiąganych wyników pracy – oparte o rynek i sprawiedliwą ocenę pracy.

  • Bezpieczeństwo – stałą pracę w firmie o dobrej pozycji rynkowej, kierującej się wartościami.

  • Perspektywy – możliwość rozwoju zawodowego (edukacja, szkolenia, klarowne ścieżki kariery, fascynujące projekty).

  • Samodzielność - możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów i realizacji projektów.

  • Zespół – pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjazną atmosferę, wsparcie podczas procesu wdrożenia w nowe obowiązki.

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pełne szkolenie produktowe, sprawne wdrożenie w codzienne obowiązki

  • Sporą dawkę witamin - owoce i warzywa

  • Bardzo Dobrą Kawę!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • konkursy sprzedażowe

Firma MAKAMAKA jest nowoczesną polską firmą działającą na rynku europejskim od 2012 roku w sektorze Home & Garden Podstawą naszej działalności jest współpraca z największymi producentami na świecie oraz pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.