Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant / Kosztorysant systemów teleinformatycznych - niskoprądowych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 08.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BKT Elektronik Sp. z o.o. jest wiodącym na polskim rynku producentem i dostawcą szaf i obudów ICT, systemu okablowania strukturalnego, rozwiązań światłowodowych oraz innych produktów związanych z infrastrukturą ICT. Działamy na rzecz branż: telekomunikacyjnej, informatycznej oraz automatyki przemysłu. Współpracujemy z sukcesem od 20 lat z najbardziej wymagającymi klientami z obszaru B2B zarówno w Polsce jak i w całej Unii Europejskiej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Projektant / Kosztorysant
    systemów teleinformatycznych - niskoprądowych
    Miejsce pracy: Kraków / Katowice

    Zadania:

    • Opracowywanie projektów i ofert technicznych (dobór rozwiązań)
    • Opracowywanie pełnych dokumentacji projektowych w zakresie systemów telekomunikacyjnych
    • Współpraca z działem rozwoju w zakresie opracowania nowych produktów

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe - kierunek: Telekomunikacja
    • Znajomość technologii okablowania strukturalnego budynkowego w powiązaniu z systemami niskoprądowymi (WiFi, VOICE, DATA, CCTVip, SSWiN, BMS, EMS, SKD itp.)
    • Praktyczna znajomość środowiska oprogramowania AUTOCAD w stopniu dobrym oraz środowiska oprogramowania Windows / Office
    • Język niemiecki lub angielski techniczny – w stopniu dobrym lub bardzo dobrym

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w Biurze Projektów dynamicznie rozwijającej się firmie handlowo-produkcyjnej
    • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące wiedzę techniczną i interdyscyplinarną
    • Możliwości szkoleń, kursów w zakresie rozwoju indywidulnego
    • Stworzenie możliwości w zakresie uzyskania uprawnień telekomunikacyjnych lub elektrycznych
    • Wpływ na rozwój produktów i systemów tworzonych i rozwijanych w naszej firmie
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych:
      • wysokie świadczenia świąteczne
      • prywatna opieka medyczna
    • Przyjazną atmosferę w pracy

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o wysyłanie CV oraz listu motywacyjnego poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BKT Elektronik Sp z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest BKT Elektronik Sp. z o.o. z siedzibą w Białych Błotach 86-005, ul. Łochowska 69; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.