Oferta pracy

Projektant

Keller Polska Sp. z o.oO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie projektów budowlanych, wykonawczych, koncepcji projektowych, obliczeń statycznych,

  • Wspieranie od strony projektowej Kierownika Projektu / Dyrektora Oddziału w działaniach sprzedażowych.

  • Współpraca z Pionem Produkcji w zakresie realizacji projektów na budowie

  • Nadzór nad wykonywanymi projektami, kontrola kalkulacji robót i ofert w zakresie robót geotechnicznych

  • Nadzór projektowy podczas realizacji budów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku: Budownictwo

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. Rok

  • Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość pakietu MS Office, AutoCad, Robot, Plaxis, pakiet GGU lub Geo5

  • Rzetelność, systematyczność, nastawienie na współpracę oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętna organizacja i planowanie pracy własnej

  • Komunikatywność, otwartość na współpracę z zespołem

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych ekspertów i liderów w branży

  • Bogaty pakiet szkoleń branżowych, językowych, uczestnictwo w konferencjach

  • Karta sportowa i dofinansowanie wypoczynku

  • Ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna

  • Innowacyjność w codziennej pracy

Keller Polska Sp. z o.o

Keller Polska Sp. z o.o. należy do firmy Keller Group plc z siedzibą w Londynie. Jesteśmy wiodącym koncernem międzynarodowym w zakresie geotechniki.

Przewiń do profilu firmy