Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 21.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DWU ENGINEERING POLSKA - biuro projektowe branży mechanicznej realizujące projekty maszyn i urządzeń dla przemysłu hutnictwa stali i metali nieżelaznych, związane z koncernem Danieli – światowym liderem w projektowaniu i wytwarzaniu maszyn i urządzeń dla przemysłu hutniczego, poszukuje:

    PROJEKTANTÓW KONSTRUKCJI STALOWYCH NA STANOWISKO

    PROJEKTANTA
    Miejsce pracy: biuro inżynieryjno-techniczne w Krakowie

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe o profilu technicznym - mile widziani absolwenci kierunku Mechanika i Budowa Maszyn
    • znajomość programów Inventor i AutoCad
    • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w grupie

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie maszyn i urządzeń dla przemysłu hutniczego
    • opracowywanie dokumentacji projektowej przy użyciu programów Inventor i AutoCAD zgodnie ze specyfikacją techniczną
    • czynny udział w fazie montażu i uruchomienia
    • gotowość do odbycia szkolenia w siedzibie głównej w Holandii i we Włoszech oraz dyspozycyjność w zakresie cyklicznych podróży służbowych

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • dogodną lokalizację pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • pakiet opieki medycznej

    Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego zarówno w języku polskim jak i angielskim. Rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje nadesłane w obu językach.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)