Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Projektant

Mensalota S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie koncepcji i dokumentacji projektowej w zakresie gazownictwa,

  • analiza dokumentacji projektowej,

  • wsparcie pozostałych działów w zakresie realizacji pozyskanych prac,

  • sporządzanie informacji BIOZ,

  • opracowywanie wniosków o decyzję lokalizacyjną,

  • przygotowywanie analiz porównawczych SWOT,

  • opracowywanie analiz optymalizacyjnych (kosztowych i technicznych).

Nasze wymagania

  • umiejętność samodzielnej pracy na bazie posiadanej wiedzy i doświadczenia na stanowisku projektanta,

  • biegła i potwierdzona umiejętność posługiwania się oprogramowaniem AutoCad,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • uprawnienia budowlane do projektowania: specjalność instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel, MS Word),

  • umiejętność pracy w zespole, elastyczność, otwarty umysł,

  • zdolności organizacyjne i analityczne,

  • dokładność, rzetelność,

  • zdolność szybkiego uczenia się,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie