Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant kuchni - Sprzedawca

IZI Kuchnie

4 0008 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dynamicznie rozwijająca się firma "IZI Kuchnie" o stabilnej pozycji na rynku poszukuje nowego członka zespołu na stanowisko:

JEŻELI:

  • Masz doświadczenie w projektowaniu kuchni i obsłudze programów projektowych,
  • posiadasz wiedzę na temat dostępnych materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli,
  • lubisz pracę w handlu i jesteś otwarty na kontakt z ludźmi,
  • potrafisz słuchać i proponować inspirujące rozwiązania,
  • potrafisz działać zespołowo,

to jest to praca dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Obsługa Klienta stacjonarnie w salonie i online.
  • Przygotowanie projektu kuchni dopasowanego do wymiarów pomieszczenia.
  • Sprzedaż i rozpisanie zamówienia.
  • Dbałość o wizerunek firmy.

OFERUJEMY CI:

  • umowę o pracę na pełen etat w godzinach : pn-pt 10:00-18:00
  • premie od wyników sprzedażowych
  • smartfon; laptop
  • regularne szkolenia i możliwość rozwoju,
  • cykliczne wydarzenia integracyjne
  • pełne wsparcie techniczne

Ogłoszenie archiwalne