Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant

CoBouw Polska Sp. z o.o

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów wykonawczych i budowlanych obiektów przemysłowych;

  • dobór odpowiedniej technologii przy realizacji projektów;

  • analiza i obliczenia statyczno-wytrzymałościowe elementów nośnych;

  • współpraca z dostawcami oraz projektantami branżowymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo;

  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem konstrukcji stalowych i żelbetowych;

  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;

  • doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji budowlanych (mile widziane doświadczenie w budownictwie przemysłowym);

  • biegła obsługa komputera;

  • znajomość programów do obliczeń konstrukcji stalowych i żelbetowych tj. Robot Structural Analysis, Konstruktor;

  • znajomość programów do tworzenia dokumentacji tj. AutoCAD, Tekla Structures.

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych

  • Umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

CV,LIST MOTYWACYJNY

Prosimy o przesłanie na adres mailowy za pomocą przycisku aplikuj.