Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant

DP System Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DP System jest firmą inżynierską specjalizującą się w realizacji projektów wielobranżowych. Szczególne kompetencje i referencje posiadamy w następujących sektorach: automatyki przemysłowej, kolejowej i technicznego utrzymania nieruchomości.

W związku z realizowanymi i planowanymi projektami inwestycyjnymi poszukujemy

doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Projektant

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie projektów z zakresu elektryki i automatyki,
  • Udział w koordynacjach międzybranżowych,
  • Udział w uruchomieniach, współpraca z podwykonawcami i grupami montażowymi,
  • Nadzór nad prefabrykacją zaprojektowanych szaf,
  • Kierowanie projektami.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe w kierunku elektrotechnika, automatyka lub pokrewnym,
  2. Doświadczenie zawodowe: minimum 3 lata,
  3. Umiejętność koordynacji pomiędzy poszczególnymi branżami oraz zbierania danych projektowych od poszczególnych branż oraz przydzielania zadań w zakresie branży elektrycznej,
  4. Umiejętność opracowywania planu zagospodarowania terenu tj. trasy kablowe, oświetlenie uliczne, kanalizacja teletechniczna, instalacja uziemienia, monitoring wizyjny,
  5. Umiejętność opracowywania instalacji odgromowych, oświetlenia wewnętrznego ogólnego i ewakuacyjnego, połączeń wyrównawczych, gniazd zasilających, tras kablowych wewnętrznych,
  6. Umiejętność opracowywania instalacji średniego napięcia w zakresie układów pomiarowych i uzgodnień z operatorem sieci,
  7. Umiejętność doboru zabezpieczeń pod kątem spadków napięcia i ochrony przeciwporażeniowej, układów łagodnego rozruchu, przemienników częstotliwości,
  8. Znajomość schematów sterowania np. sterowanie napędu dwukierunkowego,
  9. Znajomość urządzeń pomiarowych analogowych (umiejętność rozróżnienia wejść/wyjść aktywnych/pasywnych),
  10. Umiejętność projektowania sieci komunikacyjnych obiektów przemysłowych tj. switche ethernet/światłowód, przełącznice światłowodowe,
  11. Umiejętność projektowania instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych pod kątem przepisów p. poż.,
  12. Umiejętność uzgadniania układów zasilania z wykorzystaniem kogeneratorów, projektowania bezpieczeństwa maszyn, projektowania instalacji w wykonaniu przeciwwybuchowym  będzie dodatkowym atutem,
  13. Znajomość programu AutoCad, znajomość programu Eplan P8 będzie dodatkowym atutem,
  14. Uprawnienia SEP E, D 1kV,
  15. Prawo jazdy kat. B,
  16. Cechy osobowości: kreatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,
  17. Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon, komputer,
  • możliwość zdobycia doświadczenia do uprawnień budowlanych,
  • wynagrodzenie zgodne z kompetencjami i umiejętnościami,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego po okresie próbnym (Karta MULTISPORT),
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia GENERALI.

Ogłoszenie archiwalne