Oferta pracy

Projektant Maszyn

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Projektowe Inmet Sp. z o.o.O firmie

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Projektowe Inmet Sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 6

Mikołów

Firma INMET w związku z dynamicznym rozwojem
poszukuje pracownika na stanowisko:

(praca stacjonarna w siedzibie firmy w Mikołowie, woj. śląskie)
Opis stanowiska:
  • konstruowanie maszyn na bazie oprogramowania CAD
  • dobór komponentów napędowych
  • opracowanie dokumentacji techniczno - ruchowej
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek Budowa Maszyn
  • biegła umiejętność posługiwania się programami AutoCad oraz Inventor
  • znajomość systemów napędowych maszyn
  • ogólna wiedza na temat instalacji pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • odpowiedzialność, kreatywność i dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania maszyn i urządzeń

Osoby spełniające wymagania proszę o przesyłanie aplikacji CV z nazwą stanowiska
w temacie i listem motywacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy