Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant mebli - Doradca klienta

MARITOO firmie

4 0008 000 brutto / mies.
  • Puławska 534
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MARITO

Puławska 534

Warszawa

MARITO

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Od ponad 10 lat wykonujemy meble na wymiar zarówno do mieszkań i domów, jak i dla firm i instytucji.

www.marito.pl

Zadania:

  • rozmowa z klientami i ich kompleksowa obsługa
  • tworzenie ofert i przygotowywanie wycen
  • projektowanie mebli kuchennych i innych na indywidualne zamówienie klienta
  • przygotowywanie wizualizacji
  • omawianie projektów z klientami
  • dbałość o estetykę ekspozycji i należyty wygląd salonu

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości obsługi programu projektowego
  • samodzielności w wykonywaniu zadań
  • dobrej organizacji pracy
  • znajomość rynku i trendów w branży wyposażenia wnętrz będzie dodatkowym atutem

Poszukujemy osoby, która:

  • szuka pracy na dłużej
  • zna zasady kultury osobistej
  • lubi rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomaga

Ze swojej strony zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • umowa zlecenie lub umowa o pracę
  • dodatki do wynagrodzenia za każdy wykonany projekt
  • przyjazną atmosferę w firmie
  • duża samodzielność w działaniu
  • możliwość realnego wpływu na działania firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie apliakcji (CV)
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne