Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Mebli Kuchennych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-09

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

HALUPCZOK S.C.

FIRMA Halupczok Kuchnie i Wnętrza od lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy mebli kuchennych "szytych na miarę". Kierujemy się zasadą, że Firma to nie tylko miejsce, wnętrza czy oferta, to przede wszystkim ludzie- kompetencje każdej pojedynczej osoby, które tworzą profesjonalny zespół.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

OPIS STANOWISKA:

  • projektowanie rozwiązań w zakresie mebli kuchennych i indywidualnie projektowanych wnętrz
  • doradzanie klientom, biurom architektonicznym i innym instytucjom, przy doborze optymalnego produktu z oferty firmy
  • aranżowanie i prowadzenie prezentacji wyrobów
  • realizacja wyznaczonych przez firmę celów w zakresie sprzedaży
  • praca na terenie woj. opolskiego i dolnośląskiego

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe lub średnie (preferowany kierunek związany projektowaniem wnętrz)
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność komunikacji i siła przekonywania
  • samodzielność
  • doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta w branży mebli kuchennych
  • znajomość programu do projektowania CAD Kuchnie lub pokrewnych
  • chętnie zatrudnimy absolwentów studiów związanych z architekturą wnętrz

OFERUJEMY:

Ciekawą pracę w obszarze sprzedaży i aranżacji mebli kuchennych oraz mebli indywidualnie projektowanych, łączących w sobie niepowtarzalne wzornictwo i nowoczesne technologie. Naszym pracownikom zapewniamy bardzo dobrą atmosferę pracy i  szansę na rozwój w dynamicznym, międzynarodowym otoczeniu (szkolenia w kraju i za granicą). Zapewniamy dobre i adekwatne do osiągnięć wynagrodzenie z systemem premiowym. Nasze mocne strony to elastyczność, innowacyjność i silna pozycja rynkowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się