Oferta pracy

Projektant mebli na zamówienie

ETssoO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ETsso to firma produkcyjno-handlowa zajmująca się wyposażeniem wnętrz w meble, drzwi, schody, okładziny ścienne, kasetony, shuttersy i podłogi. Produkcja przebiega zgodnie ze standardami najnowszych technologii w oparciu o własne rozwiązania konstrukcyjne. Usługa ETsso obejmuje produkcję, transport i montaż zamówienia.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • obsługa klienta
  • projektowanie wysokiej klasy mebli takich jak: kuchnie, szafy, garderoby, biblioteki itp.
  • wdrażanie mebli do produkcji, kosztorysowanie
  • koordynacja realizacji

Wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu
  • znajomość zasad konstrukcji mebli (okucia, rodzaje pokryć, wyposażenie)
  • umiejętność pracy z klientem
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • znajomość programu do projektowania CAD Decor lub pokrewnych

Oferujemy

  • miłą i spokojną atmosferę pracy
  • umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • motywacyjny system wynagrodzenia
Aplikacje prosimy wysyłać klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest ETsso Tomasz Podgórski z siedzibą w Leoncinie, ul. Parkowa 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy