Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant meblowy

Kiwi Kuchnie

  • Sobolowa 2, Widzew, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sobolowa 2

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej na podstawie otrzymywanej dokumentacji projektowej

  • analiza otrzymywanej dokumentacji projektowej i proponowanie rozwiązań technologicznych

  • kontakt z biurem projektowym jak i działem produkcji

  • zarządzanie zamówieniami na podstawie skonstruowanych zestawów / mebli

  • terminowa realizacja zleconych zadań przy zachowaniu kanonicznej hierarchii tworzonej dokumentacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne

  • umiejętność czytania oraz szybkiego analizowania rysunków technicznych

  • min 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży meblarskiej

  • optymalizacja procesów dotyczących konstruowania (podstawy programowania)

  • znajomość środowiska cad/cam do konstruowania mebli (jednego z: Corpus, SolidWorks lub inne)

  • generowanie programów do maszyn cnc

  • biegła znajomość Microsoft Excel (praca z danymi w formie tabel)

  • pozytywne nastawienie

  • chęć do ciągłego uczenia się

  • wysoka precyzja wykonywanych zadań

  • wysoce rozwinięta umiejętność pracy w grupie

  • empatyczne nastawienie do potrzeb Klienta

To oferujemy

  • niezbędny sprzęt i narzędzia pracy

  • praca przy ciekawych projektach

  • wsparcie w procesie wdrożenia

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia zgodne z posiadanymi umiejętnościami

  • pracę w młodym i prężnym zespole nastawionym na rozwój

  • możliwość rozwoju

Firma kiwi kuchnie zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli na wymiar.

Przewiń do profilu firmy