Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Mechanik

ELPLC S.A.

  • Rozwojowa 28, Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ELPLC S.A.

Rozwojowa 28

Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie maszyn oraz zespołów w środowisku SolidWorks

  • przygotowanie dokumentacji projektowej w tym: koncepcji, modeli 3D, rysunków 2D (łącznie z listą materiałową BOM)

  • analiza projektu pod względem funkcjonalności, masy komponentów, możliwości technologicznych i wytwórczych oraz kosztów wykonania

  • tworzenie dokumentacji opisowych i specyfikacji technicznych dla projektowanych elementów (instrukcje, Layouty), udział przy tworzeniu dokumentacji DTR

  • nadzór autorski/wsparcie w trakcie realizacji projektu

  • wsparcie w przeglądach projektów oraz współpraca z innymi działami

  • bieżąca współpraca z klientami i dostawcami

  • ocena maszyn pod kątem bezpieczeństwa, zgodności z dokumentacją projektową i specyfikacją klienta

  • wykonywanie analiz ryzyka i projektowanie konstrukcji maszyn wg. obowiązujących norm oraz Dyrektywy Maszynowej

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe techniczne (preferowana inżynieria mechaniczna, mechatronika)

  • dobra znajomość programu SolidWorks (znajomość środowiska SolidWorks PDM Professional będzie dodatkowym atutem)

  • doświadczenie w projektach dla branży Automotive

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania

  • umiejętność tworzenia obiektów 3D oraz rysunków technicznych zgodnie z normami

  • ocena wyrobu pod kątem bezpieczeństwa i zgodności z dokumentacją projektową (analiza ryzyka)

  • znajomość podstawowych norm oraz Dyrektywy Maszynowej

  • umiejętność rozwiązywania problemów związanych z projektowaniem maszyn i urządzeń

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • współpraca ze środowiskiem ERP będzie dodatkowym atutem

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • min. 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych

  • pracę w fajnymi doświadczonym zespole, gdzie nie można narzekać na nudę

  • współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

  • wyjazdy integracyjne

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do karty multisport

  • dobrą lokalizacje

  • pyszną kawę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

ELPLC S.A.

ELPLC jest jednym z wiodących producentów specjalistycznych rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych dla przemysłu samochodowego. W oparciu o własny know-how firma dostarcza zaawansowane rozwiązania do wiodących globalnych podmiotów produkujących komponenty (Tier 1) dla producentów samochodów (OEM).

Rozwiązania tworzone przez naszych, światowej klasy projektantów, inżynierów i programistów automatyzują linie montażowe i technologiczne w fabrykach na wszystkich kluczowych rynkach branży Automotive, zarówno w Europie jak i w USA, Meksyku i Chinach.

ELPLC S.A. posiada unikalne doświadczenie w realizacji prototypów w segmencie Automotive oraz własną prototypownię opartą o nowoczesny park maszynowy. To właśnie autorskie i ciągle udoskonalane systemy robotyzujące produkcję wprowadziły ELPLC do światowej ligi globalnych dostawców technologii.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie projektowanie maszyn i linii technologicznych, kompleksowe opracowywanie dokumentacji projektowej.