Projektant Mechanik

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

AVICON

AVICON Advanced Vision Control to polska firma zajmująca się optycznymi systemami wizyjnymi oraz inspekcyjnymi do zastosowań przemysłowych i naukowych. Będąca na rynku od roku 2006 firma jest  dystrybutorem komponentów wizyjnych wiodących światowych dostawców, takich jak Basler AG, FLIR, Schneider Kreuznach i wielu innych. Oprócz dystrybucji komponentów, AVICON specjalizuje się w projektowaniu i wdrożeniach kompletnych systemów wizyjnych dla czołowych polskich firm produkcyjnych przemysłu spożywczego, opakowaniowego, motoryzacyjnego, meblowego, i in.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: 202/2018

Zakres obowiązków:

  • projektowanie maszyn i urządzeń automatyki przemysłowej,
  • współpraca z podwykonawcami elementów maszyn,
  • udział w bieżących projektach integracyjnych firmy,
  • tworzenie dokumentacji technicznej powstałych rozwiązań.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe w zakresie konstrukcji mechanicznej urządzeń,
  • biegła znajomość rysunku technicznego, zasad konstrukcji
  • biegła znajomość oprogramowania CAD 2D/3D, preferowane środowisko Autodesk Inventor
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • gotowość do nauki oraz nastawienie na osiągnięcie zadanych celów.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość przemysłowych zagadnień automatyki, pneumatyki.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę przy nowatorskich rozwiązaniach z obszaru wizji maszynowej,
  • godziwe wynagrodzenie,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.

Oferta powinna zawierać:

  • CV z odwołaniem do nr-u referencyjnego oferty,
  • mile widziany opis dokumentujący dotychczasowe osiągnięcia i projekty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)".