Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor maszyn

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AVICON

    AVICON Advanced Vision Control to polska firma zajmująca się optycznymi systemami wizyjnymi oraz inspekcyjnymi do zastosowań przemysłowych i naukowych. Będąca na rynku od roku 2006 firma jest  dystrybutorem komponentów wizyjnych wiodących światowych dostawców, takich jak Basler AG, FLIR, Schneider Kreuznach i wielu innych. Oprócz dystrybucji komponentów, AVICON specjalizuje się w projektowaniu i wdrożeniach kompletnych systemów wizyjnych dla czołowych polskich firm produkcyjnych przemysłu spożywczego, opakowaniowego, motoryzacyjnego, meblowego, i in.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: 202/2018

    Zakres obowiązków:

    • prace projektowe nad nowymi rozwiązaniami maszyn do przemysłowego optycznego sortowania produktów,
    • prace badawcze nad dynamiką ruchu różnych produktów,
    • realizacja budowy prototypów oraz wersji komercyjnych maszyn,
    • udział w innych bieżących projektach integracyjnych firmy.

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe w zakresie konstrukcji mechanicznej maszyn przemysłowych,
    • wyższe wykształcenie techniczne,
    • biegła znajomość rysunku technicznego, zasad konstrukcji,
    • biegła znajomość oprogramowania CAD 2D/3D, preferowane środowisko Autodesk Inventor,
    • znajomość wymagań bezpieczeństwa maszyn i dyrektyw CE,
    • prawo jazdy kat. B,
    • dobra znajomość jęz. angielskiego,
    • gotowość do nauki oraz nastawienie na osiągnięcie zadanych celów.

    Dodatkowe atuty:

    • znajomość przemysłowych zagadnień automatyki, pneumatyki.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę przy nowatorskich rozwiązaniach z obszaru wizji maszynowej,
    • wynagrodzenie adekwatne do wyników,
    • elastyczne godziny pracy,
    • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.

    Oferta powinna zawierać:

    • CV z odwołaniem do nr-u referencyjnego oferty,
    • mile widziany opis dokumentujący dotychczasowe osiągnięcia i projekty.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)".