Oferta pracy

Projektant Mody

BRANDBQ Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwany kreatywny Projektant z inspirującym portfolio, wyczuciem trendów, odważnymi pomysłami i ogromnym zaangażowaniem. W naszym teamie zajmiesz się przede wszystkim:

  • Projektowaniem dzianin damskich w zgodzie z założeniami, trendami i charakterem Medicine

  • Dobieraniem do kolekcji materiałów, kolorów, grafik, akcesoriów

  • Czuwaniem nad jakością projektów od momentu powstania do produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Projektanta, mile widziane doświadczenie w projektowaniu kolekcji damskiej

  • Bardzo dobra znajomość trendów, kreatywność i poczucie estetyki

  • Znajomość konstrukcji, materiałów, umiejętność rozpoznawania jakości

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz programu Corel Draw

  • Ogromne zaangażowanie i chęć do pracy zespołowej

  • Podstawowa znajomość zasad kroju i szycia

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1/B2

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • realna możliwość rozwoju

  • największe na rynku rabaty na nasze produkty

  • dostęp do trendbooków, WGSN

  • wyjazdy inspiracyjne

  • kreatywna atmosfera

  • wsparcie zgranego zespołu

Informacja o aplikowaniu

Zainteresowany? Prześlij CV klikając w Aplikuj

PAMIĘTAJ O ZAŁĄCZENIU PORTFOLIO LUB LINKÓW DO PORTFOLIO 😉

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy zostaną poproszeni o wykonanie zadania projektowego.

Medicine

Oryginalne, elektryzujące, indywidualne - takie są nasze ubrania;

projektowane przy współpracy z młodymi twórcami, w zgodzie

z najnowszymi trendami i niezgodzie na rutynę.

Lubimy różnorodność i autorskie rozwiązania.

Dołącz do zespołu i rozwijaj się z Nami