Ta oferta pracy jest nieaktualna od 190 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Mody Niemowlęcej i Dziecięcej

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-12-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Odzieżowa 2be3 to firma rodzinna z ponad 26-letnim doświadczeniem, która wytwarza od nitki odzież dla najmłodszych. Kontynuujemy te tradycje przykładając uwagę do najmniejszych detali, tak by życie rodziców stało się prostsze, a dzieci z wygodą zaglądały w przyszłość. W związku z dynamicznym rozwojem Firma Odzieżowa 2be3 ogłaszana nabór na stanowisko:

    PROJEKTANT MODY NIEMOWLĘCEJ I DZIECIĘCEJ
    Miejsce pracy: cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • Monitorowanie rynku i analizę trendów w modzie
    • Przygotowanie założeń projektowych do nowych kolekcji (kolorystyka, wzornictwo, sylwetki)
    • Projektowanie wzorów odzieży niemowlęcej i dziecięcej
    • Przygotowanie dokumentacji technicznej modeli
    • Współpracę z działem zakupów z zakresie produkcji
    • Monitoring jakości wykonania zaprojektowanej odzieży
    • Kontrolę poprawności wykonania modelu zgodnie z dokumentacją

    Wymagania:

    • Doświadczenia w samodzielnym projektowaniu odzieży dziecięcej i niemowlęcej
    • Wykształcenia kierunkowego
    • Znajomość konstrukcji odzieży i konfekcji
    • Znajomość branży odzieżowej dziecięcej i niemowlęcej
    • Pasji i kreatywności w zakresie tworzenia wzornictwa, doboru barw i kolorów
    • Wyobraźni przestrzennej oraz rozwiniętego poczucia estetyki
    • Praktycznej znajomości programów graficznych (wymagana dobra znajomość CorelDraw)
    • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, precyzji i dbałości o szczegóły
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Pracę w siedzibie firmy i/lub zdalną
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Przyjazne warunki pracy
    • Współpracę w długiej perspektywie czasowej
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Interesujący zakres zadań i obowiązków

    Chcesz dołączyć do naszego zespołu aplikuj wysyłając nam CV oraz portfolio z odzieżą dziecięcą, poprzez przycisk Aplikuj lub zgłoszenia osobiste w fili firmy w miejscowości Pawłowice 49, 08-540 Stężyca.
    TYTUŁ WIADOMOŚCI: CV Projektant... imię i nazwisko

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm., prowadzonych przez Firma Odzieżowa 2be3