Oferta pracy

Projektant Mostowy

ABM MostyO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ABM Mosty jest częścią europejskiej grupy ABM Europe, działającej w krajach Wielkiej Brytanii oraz na terenie Europy Centralno-Wschodniej. W związku z intensywnym rozwojem firmy, do naszego zespołu budownictwa mostowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie projektów obiektów inżynierskich,
  • Współpraca z projektantami innych branż oraz firm,
  • Obliczenia statyczne pojedynczych elementów oraz całych obiektów inżynierskich,
  • modelowanie 3D w oprogramowaniu Tekla Structures, elementów oraz całych obiektów inżynierskich, w tym rysunków szalunkowych i zbrojeniowych,
  • koordynacja projektów,
  • tworzenie rysunków zestawczych/modeli 3D całych obiektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość oprogramowania AutoCad, Tekla Structures, Robot Structural Analysis,
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania w specjalności mostowej,
  • Znajomość prawa budowlanego, przepisów z zakresu posiadanych uprawnień,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Znajomości języka angielskiego – na poziomie komunikatywnym,
  • Rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Pełne wsparcie oraz pomoc w okresie adaptacji ze strony zespołu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Premia uznaniowa na koniec roku,
  • Zatrudnienie od zaraz lub w możliwie najszybszym dla kandydata czasie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia,
  • Pracę w przyjaznym, młodym i zaangażowanym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Pragniemy zaznaczyć, że kandydat, który przejdzie pomyślnie proces rekrutacji podejmie ważną rolę w naszej firmie, z realnym wpływem na jej działanie oraz możliwością rozwoju.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ, w tytule wpisując: „Rekrutacja”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy