Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Mostowy (m/k)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sukces zależy od pracy zespołowej!

    STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

    Zostań częścią naszego zespołu!

    Do STRABAG Sp. z o.o. / Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów / poszukujemy do Biura Technicznego w Warszawie osoby na stanowisko:

    Projektanta Mostowego (m/k)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: req 27059

    Zadania:

    • praca w Biurze Technicznym STRABAG w Warszawie
    • przygotowywanie ofert w zakresie obiektów inżynierskich
    • opracowanie przedmiarów robot
    • optymalizacja obiektów inżynierskich w zakresie konstrukcji, posadowienia, stopnia zbrojenia, sprężenia
    • współpraca (koordynacja prac) z biurami projektowymi na kontraktach projektuj i buduj

    Wymagania:

    • wykształcenie o profilu technicznym
    • doświadczenie zawodowe min 6-7 lat
    • uprawnienia projektowe - min 3 lata
    • mile widziane uprawnienia wykonawcze
    • udział w opracowaniu co najmniej jednego projektu w systemie projektuj i buduj
    • znajomość oprogramowania ACAD
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
    • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
    • kursy językowe: angielski i niemiecki
    • pakiet usług medycznych i korzystne warunki ubezpieczenia
    • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • krótszy dzień pracy w piątek