Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Systra Société anonyme à directorie et conseil de surveillance Anonyme z siedzibą w Paryżu, 72-76 rue Henry Farman 75015 Paryż, prowadzącej działalność w Rzeczypospolitej Polskiej jako Systra Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Komandorskiej 12, 50-022 Wrocław, zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez ww. podmiot danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Szczegółowa informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji jest dostępna na stronie: http://systra.net.pl/Klauzula_informacyjna_rekrutacja.pdf W przypadku gdyby nie doszło do zatrudnienia na ww. stanowisku, a byłby/byłaby Pan/Pani zainteresowany/a objęciem przyszłymi procesami rekrutacji, prosimy o dodanie w treści wiadomości dodatkowo następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanej przeze mnie aplikacji, przez Systra Société anonyme à directorie et conseil de surveillance z siedzibą w Paryżu, 72-76 rue Henry Farman 75015 Paryż, prowadzącą działalność w Rzeczypospolitej Polskiej jako Systra Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Komandorskiej 12, 50-022 Wrocław na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
SYSTRA S.A. Oddział w Polsce

Projektant Mostowy

SYSTRA S.A. Oddział w PolsceO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 03 cze 2021
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w wykonywaniu projektów polskich i zagranicznych w zakresie branży mostowej: projektowanie fundamentów palowych i bezpośrednich; obliczanie konstrukcji żelbetowych i stalowych (mosty, wiadukty, przepusty),

  • opracowywanie rozwiązań branży mostowej,

  • terminowe realizowanie projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji mostowej/konstrukcyjnej,

  • Uprawnienia budowlane w specjalności mostowej do projektowania,

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania inżynierskiego z zakresie dokumentacji technicznej: Autocad, Microsoft Office,

  • Dobra znajomość aplikacji do obliczeń inżynierskich: Autocad Robot Structural Analysis lub Midas Civil,

  • Znajomość środowiska Miscrostation będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość środowiska GEO5 będzie dodatkowym atutem,

  • Minimum 2 lata doświadczenia przy wykonywaniu projektów budowlanych oraz wykonawczych

  • Doświadczenie w rysowaniu i obliczaniu obiektów mostowych,

  • Znajomość języka angielskiego w tym technicznego na poziomie komunikacyjnym,

  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej organizacji

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia

Grupa SYSTRA S.A. jest szybko rozwijającym się, międzynarodowym biurem projektowym, prowadzącym działalność w około 90 krajach Europy, Azji, Afryki i Ameryki, zajmującym czołową pozycję na świecie w dziedzinie projektowania komunikacji miejskiej i kolejowej.

W ramach rozwoju Oddziału we Wrocławiu, poszukujemy otwartych na nowe wyzwania i ambitnych pracowników na stanowisko: Projektant Mostowy.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości zawierającej CV i list motywacyjny w języku polskim oraz angielskim za pomocą przycisku aplikowania.