Oferta pracy

Projektant Niemieckich Mebli Kuchennych

Acerys Sp. z o.o.O firmie

2 000‐4 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Praktykant/Stażysta

www.acerys.pl - Studio  Niemieckich Mebli Kuchennych i medycznych działa na rynku polskim
i zagranicznym od blisko 20 lat. Nasze salony mieszczą  się w największym w Warszawie centrum meblowym Al. Krakowska 61 i w prestiżowym miejscu w Wilanowie przy Al. rzeczypospolitej 10. Uzyskujemy roczna sprzedaż dochodząca do 2 500 000 zł, a naszymi klientami są osoby dobrze sytuowane.

Opis stanowiska:

Projektowanie mebli kuchennych i wnętrz kuchennych, mebli medycznych, szaf i mebli TV oraz łazienkowych, obsługa klientów, doradztwo, podpisywanie umów, dokonywanie pomiarów, pełen etat.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • uzdolnienia plastyczne są niezbędne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność,
  • doświadczenie nie wymagane,
  • NIEZBĘDNA znajomość programów graficznych do projektowania mebli i wnętrz.

Oferujemy:

  • Pełen etat, wynagrodzenie również prowizyjne, szkolenia w kraju i za granicą, wyjazdy na targi (Mediolan, Kolonia).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Acerys Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Krakowska 61."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy