Projektant Obiektów i Instalacji Leczniczych Wszystkich Branż

MULTICONSULT POLSKA

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w zespole projektowym, opracowującym dokumentację projektową, budowlaną i wykonawczą, obiektów i instalacji związanych z działalnością leczniczą

Nasze wymagania

  • Posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń w stosownej specjalności

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w projektowaniu obiektów i/lub instalacji medycznych

  • Znajomość norm prawnych i wymogów dotyczących projektowania obiektów, instalacji medycznych

To oferujemy

  • Formę zatrudnienia B2B lub umowa zlecenie

  • Bardzo ciekawe i rozwojowe projekty

  • Zdobywania nowych umiejętności

  • Przyjazna atmosfera w pracy

Multiconsult Polska Sp. z o. o. jest jedną z czołowych firm konsultingowych w kraju i oferuje usługi w zakresie: multidyscyplinarnego doradztwa technicznego i środowiskowego, projektowania, zarządzania projektami, weryfikacji dokumentacji, audytów technicznych i środowiskowych oraz nadzorów inwestorskich i bankowych. Obszar działania obejmuje projekty infrastrukturalne, ochrony środowiska i przemysłowe.

Przewiń do profilu firmy