Oferta pracy

Projektant obmurzy ceramicznych - freelancer

Forglass Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

“Progress through technology” oznacza, że łączymy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji szkła z najbardziej zaawansowaną technologią w projektowaniu, inżynierii, produkcji i stawianiu pieców szklarskich oraz zestawiarni dla naszych klientów – producentów wyrobów szklanych, opakowań, float, szkła wodnego oraz włókna szklanego. Firma zatrudnia 250 pracowników, w tym 95 inżynierów.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie obmurzy ceramicznych - doświadczenie konieczne
  • Projektowanie całościowe pieców szklarskich
  • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej i montażowej
  • Dobór materiałów do warunków pracy instalacji przemysłowych pracujących w wysokich temperaturach
  • Obliczenia termiczne i wytrzymałościowe
  • Wykonywanie rysunków technicznych

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w projektowaniu obmurzy ceramicznych warunek konieczny,
  • Bardzo dobra znajomości programów AutoCAD oraz Inventor – warunek konieczny
  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane: budownictwo, budowa maszyn, ceramika, energetyka, inżyniera materiałowa i pokrewne)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata
  • Samodzielną pracę
  • Możliwość rozwoju i wdrażania nowych inicjatyw biznesowych
  • Praca z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach
  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz szanowany, a Twój przełożony będzie Twoim partnerem we współpracy – aplikuj!

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy