Projektant Obuwia

CCC S.A.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie obuwie męskiego od strony designu, estetyki, funkcjonalności oraz ergonomii,

  • Współpraca z Działem Produktu (Product Management, Product Development) w celu osiągnięcia wspólnych celów projektowych,

  • Rozwój i optymalizacja praktyk projektowych, procesów, zasad, metodyki itp.,

  • Wsparcie Działu Kreacji pod kątem planowanych kapsuł - w konstrukcji i designie,

  • Dbanie o spójność kolekcji ze strategią marketingową,

  • Stałe poszukiwanie inspiracji oraz inspirowanie innych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,

  • Biegła znajomość pakietu Adobe (Ilustrator, Photoshop),

  • Pasjonowanie się światem mody #fashion,

  • Chęć rozwoju w projektowaniu męskiego obuwia oraz pracy u lidera branży obuwniczej #morethanyouexpect,

  • Umiejętność pracy z trendami modowymi i śledzenie ich na bieżąco,

  • Nieszablonowe myśleniem oraz poczucie estetyki,

  • Komunikatywność oraz otwartość,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pakiet relokacyjny dla chcących być bliżej nas i pracować w siedzibie naszej firmy w Polkowicach lub pracę w trybie hybrydowym,

  • prywatną opiekę medyczną, bo zdrowie jest najważniejsze,

  • karty i kody rabatowe do CCC, eobuwie.pl, MODIVO i HalfPrice, bo ważne, żeby Twój wkład był doceniony,

  • program sportowy Multisport lub OK System, bo równie ważna jak rozwój jest dobra kondycja,

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, bo to zdrowie Twoje i Twoich bliskich jest ogromnie ważne,

  • mamy jeszcze też wiele innych powodów, dla których warto pracować w FashionTech CCC. Zobacz dodatkowe korzyści, których nie ma nigdzie indziej:

  • analizujemy trendy i kreujemy modę dla milionów osób: rób karierę tam, gdzie zobaczysz efekty swojej kreatywności. Na całym świecie,

  • to, co jutro będzie innowacją, u nas już dzisiaj jest standardem: pracuj w firmie z topowymi rankingami ESG (bo planetę, na której żyjemy mamy tylko jedną. Dlatego dbamy i troszczymy się o nią) i Inclusion,

  • jesteśmy prężną międzynarodową firmą (29 rynków i to nie jest nasze ostatnie słowo) ze startupowym stylem pracy: zapomnij o kompromisach. Pracuj w skali globalnej i ciesz się twórczą atmosferą. Dowód? Nie mamy dress codu, ale nosimy nasze marki i niezależnie od stanowiska mówimy do siebie po imieniu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • pakiet relokacyjny

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy