Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Odzieży

QUIOSQUE

  • Pl. Kościeleckich 3, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

QUIOSQUE

Pl. Kościeleckich 3

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i projektowanie ubrań zgodnych z linią stylistyki marki Quiosque

  • monitoring jakości wykonania projektu od momentu powstania do produkcji

  • śledzenie trendów obowiązujących w modzie

  • przygotowanie założeń projektowych do nowych kolekcji

  • utrzymywanie kontaktów z dostawcami odzieży i tkanin

  • współpracę w grupie asortymentowej prowadzonej przez Product Managera

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla poszczególnych modeli

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Projektanta

  • znajomość języka angielskiego umożliwiające swobodną komunikację

  • bardzo dobra znajomość programów graficznych

  • znajomość panujących trendów

  • kreatywność i poczucie estetyki

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – forma według preferencji kandydata

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość pracy w modelu hybrydowym

  • 30% rabatu na noclegi i gastronomię we wszystkich hotelach sieci FOCUS HOTELS

  • profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy,

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,

  • praca w Zespole wyjątkowych ludzi, którzy kochają to co robią.

QUIOSQUE

QUIOSQUE to polska marka odzieżowa stworzona specjalnie dla kobiet na początku lat 90-tych w Bydgoszczy. Dziś nasza sieć sprzedaży liczy ponad 160 salonów w całej Polsce oraz sklep e-commerce.

Od tego roku jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej IMMOBILE, posiadającej spółki działające w sektorze przemysłowym, hotelarskim, developingu, budownictwie przemysłowym oraz automatyce i elektroenergetyce. Jako część stabilnego konglomeratu jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom współczesnej gospodarki.

Przewiń do profilu firmy