Projektant Odzieży

  • Ciechanów, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-13
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-06-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    EMOI, polska marka odzieżowa poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko:

    PROJEKTANT ODZIEŻY
    Miejsce pracy: Ciechanów

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie kolekcji i poszczególnych jej produktów zgodnych z linią stylistyki marki
    • opracowywanie dokumentacji projektowej
    • monitoring jakości wykonania projektu od momentu powstania do produkcji
    • dobór materiałów, kolorów i dodatków do kolekcji

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe
    • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży odzieżowej
    • orientacji w bieżących trendach mody
    • kreatywności i zaangażowania w pracę
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju w zespole profesjonalistów
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • umowę o pracę
    CV wraz z listem motywacyjnym oraz klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. nr 133 poz.883” prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania.
    Miejsce pracy:
    EMOI
    06-400 Ciechanów
    ul. Pułtuska 63a

    Skontaktujemy się w wybranymi osobami.