Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant odzieży – grafik

CONCEPT 101 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie kolekcji, zgodnej ze stylistyką i DNA marki

  • Przygotowanie założeń projektowych kolekcji (moodboard’y, trendy, palety kolorystyczne, materiały)

  • Tworzenie kreatywnych projektów odzieży od podstaw (odzież damska)

  • Przygotowywanie kart produktów wraz z rysunkami technicznymi

  • Dobór materiałów oraz dodatków

  • Opracowywanie druków odzieżowych; niezbędne wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie tworzenia grafik

  • Współpraca z działem projektowym oraz działem produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu artystycznym

  • doświadczenie w tworzeniu projektów i grafik; bardzo dobra obsługa programów graficznych (Corel, Photoshop) – warunek konieczny

  • Znajomość aktualnych trendów w modzie

  • Podstawowa znajomość zasad kroju i szycia

  • Wiedza na temat materiałów i sposobów produkcji odzieży będzie dodatkowym atutem

  • Kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się marce odzieżowej – nr 1 w Polsce wg. rankingu zaangażowania klientów (Ranking Fashion PL – kwiecień 2021)

  • Pracę w świetnej, kreatywniej atmosferze

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Umowę o pracę na pełen etat w biurze w Aleksandrowie Łódzkim k. Łodzi/ szybki dojazd ul. Aleksandrowską

Marka NAOKO powiększa swój zespół! Jesteśmy marką odzieżową, której oferta skierowana jest do odważnych kobiet; marzycielek, lubiących podróżować i podejmujących w życiu nowe wyzwania. Poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera - logistyka, która będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę magazynu.

Przewiń do profilu firmy