Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant odzieży

  • Zabierzów (pow. krakowski), Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 21.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TXM S.A. to największa polska sieć dyskontów, posiadająca ponad 400 sklepów i nowoczesny sklep online. Oferta TXM to głównie modne ubrania w atrakcyjnej cenie dla całej rodziny
    oraz artykuły wyposażenia wnętrz.

    Tworzymy mode dla wszystkich!

    Doceniamy prace z pasją!

    Aktualnie do zespołu poszukujemy:
    Miejsce pracy: Kraków, Zabierzów (pow. krakowski)
    Nr ref.: POD/09/2018

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie produktów zgodnych z linią stylistyki TXM
    • Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji
    • Monitoring jakości wykonania projektu
    • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość aktualnych trendów
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Dobra znajomość programu Corel Draw, pakietu MS Office
    • Kreatywność i wysokie poczucie estetyki
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Pracę w szybko rozwijającej się sieci handlowej
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Realny wpływ na współtworzenie kolekcji
    • Ciekawe projekty i ambitne zadania
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Dowiedz się więcej o Nas, wejdź na:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez TXM S.A. z siedzibą w Andrychowie (34-120) przy ul. Krakowskiej 140a zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz .U. z 2018 r. poz. 1000).”