Logo Pracuj.pl

Projektant odzieży marki Vistula

VRG SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

VRG SPÓŁKA AKCYJNA

Pilotów 10

Prądnik Czerwony

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie modeli adekwatnych do stylistyki marki Vistula,
  • analiza obowiązujących trendów w modzie,
  • kontrola nad przebiegiem wykonania zaprojektowanej odzieży,
  • tworzenie dokumentacji projektowej oraz tablic trendów i materiałów,
  • współpraca z dostawcami polskimi oraz zagranicznymi.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale projektowym w firmie odzieżowej,
  • bardzo dobra znajomość trendów,
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów graficznych (Corel, Adobe Photoshop, Ilustrator),
  • dobra znajomość języka angielskiego z uwzględnieniem słownictwa branżowego,
  • doskonała organizacja pracy, zaangażowanie i rzetelność,
  • chęć rozwijania swoich umiejętności.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracę w ambitnym zespole,
  • stabilność zatrudnienia,
  • świadczenia dodatkowe (pakiet rekreacyjny, prywata opieka medyczna, zniżki do wykorzystania w naszych salonach).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistula, Bytomiem i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Projektant odzieży marki Vistula, Pilotów 10, Prądnik Czerwony, Kraków