Projektant odzieży

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.01.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 01.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MałaMi Marcin Jurmanowicz

    Jesteśmy firmą, która od ponad 5 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej.

    Produkujemy odzież dla dziewczynek w wieku 3-12 lat,
    które chcą ubierać się niebanalnie i stylowo.

     Nasze projekty można zobaczyć np. na naszym fanpage:

    www.facebook.com/malamifashion/

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Radom (możliwa praca z dojazdem)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • współtworzenie i projektowanie produktów zgodnych z linią stylistyki marki
    • dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji,
    • monitoring jakości wykonania projektu od momentu powstania do produkcji,
    • śledzenie trendów obowiązujących w modzie.

    WYMAGANIA:

    • mają doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta,
    • bardzo dobrze znają trendy,
    • są kreatywne i posiadają poczucie estetyki,
    • posiadają podstawową znajomość zasad kroju i szycia,
    • potrafią pracować w zespole.

    OFERUJEMY:

    • stabilne miejsce zatrudnienia
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
    • ciekawą pracę w kreatywnym zespole.
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Przesłanie swojego Portfolio jest mile widziane.

    Proszę o wyrażenieni zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez MałaMi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Administratorem Państwa danych będzie Marcin Jurmanowicz. Wyrażoną zgodę mogą Państwo cofnąć w każdej chwili w formie pisemnej.

    Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko "Projektanta odzieży"

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.