Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant odzieży oraz akcesoriów

  • Rzgów, łódzkie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SCORPIO POLAND

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą odzieżową z ponad 22-letnim doświadczeniem, działamy prężnie w wielu
    kanałach dystrybucji i konsekwentnie realizujemy założone cele. Nade wszystko dbamy o jakość i oryginalne wzornictwo produktów aby spełnić wysokie oczekiwania naszych Partnerów biznesowych i Klientów ostatecznych.
    Aktualnie poszukujemy odpowiedzialnych, nastawionych na sukces kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Rzgów

    Opis stanowiska:

    • projektowanie produktów zgodnych ze stylistyką marki YO!Club i dopasowanych do potrzeb klientów/rynku ;
    • dobór materiałów, kolorów oraz akcesoriów do kolekcji;
    • monitoring jakości wykonania produktu od projektu do produkcji;
    • śledzenie trendów w modzie, monitorowanie rynku i konkurencji;
    • kontakty z dostawcami;
    • współpraca z innymi działami firmy;
    • pomoc w organizacji sesji fotograficznych.

    Wymagania:

    • projektowanie produktów zgodnych ze stylistyką marki YO!Club i dopasowanych do potrzeb klientów/rynku;

    Oferujemy:

    W zamian oferujemy interesującą pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie odzieżowej z ponad 20-letnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, jak i zagranicznym oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) klikając w przycisk aplikowania.

    Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko: Projektanta odzieży oraz akcesoriów. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.