Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant odzieży w marce NAOKO

NOHATE POLAND Jacek SzyndlerO firmie

3 5005 500 brutto / mies.
  • Romanowska 55E, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NOHATE POLAND Jacek Szyndler

Romanowska 55E

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów odzieży tekstylnej od podstaw: opracowywanie wzorów, elementów graficznych; przygotowywanie tablic moodboard’owych;

  • Udział w rozwoju produktu;

  • Poszukiwanie nowych pomysłów;

  • Komentowanie próbek odzieży;

  • Uczestniczenie w spotkaniach przymiarkowych;

Nasze wymagania

  • Umiejętność opracowania kolekcji (odzież damska)

  • Doskonała znajomość aktualnych trendów w modzie;

  • Wiedza na temat materiałów i sposobów produkcji odzieży;

  • Zdolność rozwijania kolekcji i proponowanie nowych produktów odzieżowych;

  • Sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych zleceń;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Bardzo dobra obsługa oprogramowania graficznego (Corel, Photoshop);

  • Doświadczenie w tworzeniu nadruków i grafiki;

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

To oferujemy

  • praca w marce odzieżowej nr 1 w Polsce wg. Rankingu zaangażowania klientów (Ranking Fashion PL – Kwiecień 2021)

  • luźna i przyjazna atmosfera w pracy - nikomu nie musisz “szefować”, a garsonkę/krawat możesz zostawić w szafie ;)

  • stałe godziny pracy 9-17

  • praca w biurze w Aleksandrowie Łódzkim tuż k. Łodzi / szybki dojazd ul. Aleksandrowską

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia - daj nam znać ile chcesz zarabiać i zobaczymy co da się zrobić ;)

  • możliwość realizacji własnych pomysłów, realny wpływ na rozwój biznesu,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • brak dress code’u

Marka NAOKO powiększa swój zespół! Jesteśmy marką odzieżową nr 1 w Polsce wg wskaźniku zaangażowania naszych klientek! Nasze produkty są skierowane do odważnych kobiet, marzycielek, które lubią podróżować i podejmować w życiu nowe wyzwania.

Przewiń do profilu firmy