Oferta pracy

Projektant opakowań - grafik/Graphic Designer

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

10 00013 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz klient to międzynarodowy lider z branży beauty. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Projektant opakowań/grafik.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie opakowań dla znanej marki beauty, materiałów marketingowych oraz grafik do reklamy BTL/ prasy,

  • Tworzenie grafik (z wykorzystaniem znajomości technik drukarskich oraz trendów na rynku opakowaniowym),

  • Śledzenie trendów oraz nowości na rynku w designie opakowań,

  • Czerpanie inspiracji z szeroko dostępnych źródeł,

  • Wyszukiwanie/sugerowanie nowych alternatywnych rozwiązań.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe artystyczne ukierunkowane artystycznie/graficznie,

  • Znajomość programów graficznych (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Acrobat)

  • Komunikatywność, otwartość oraz umiejętność współpracy z innymi działami w firmie.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe zgodne z kompetencjami zatrudnionej osoby,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub wybraną przez kandydata formę umowy,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie i pakiet zapewniający opiekę medyczną,

  • Służbowe narzędzia pracy w studio graficznym firmy,

  • Szkolenia i pełne wdrożenie w przyszły zakres obowiązków,

  • Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Osoby spełniające powyższe kryteria oraz zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio lub linku do prac w CV poprzez formularz, w przypadku problemów z dołączeniem pliku prosimy o przesłanie pod [email protected]