Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Opakowań

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

    Dla jednego z Klientów z branży FMCG poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    PO/M/18

    Obowiązki:

    • Szybkie i profesjonalne opracowywanie projektów i zadań opakowaniowych oraz budowa prototypów dla wsparcia procesów decyzyjnych i wstępnej ewaluacji technicznej.
    • Obsługa laboratorium szybkiego prototypowania wyposażonego m. in. w: drukarkę 3D, skaner 3D, ploter tnący, termo-formierkę oraz zgrzewarkę stałocieplną.
    • Tworzenie nowych projektów opakowań oraz ich rozwój zarówno pod kątem właściwości fizycznych jak i wizualnych
    • Współpraca z innymi działami Firmy w celu stworzenia produktu, który będzie odpowiadał oczekiwaniom konsumentów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: opakowaniowe, mechaniczne, automatyka i robotyka, mechatronika i podobne) / Alternatywnie wzornictwo przemysłowe)
    • Minimalne doświadczenie 1-2 lat na stanowisku projektanta, konstruktora lub rysownika. Dodatkową zaletą jest doświadczenie w projektach R&D przy opracowywaniu nowych rozwiązań. Doświadczenie zawodowe może nie być brane pod uwagę w przypadku, gdy kandydat może pochwalić się bogatym portfolio.
    • Znajomość programów:
      • Adobe Illustrator – pożądany na poziomie przynajmniej średnio zaawansowanym.
      • NX, SolidWorks – pożądany na poziomie zaawansowanym. Wymagana jest umiejętność modelowania bryłowego i powierzchniowego oraz doświadczenie w tworzeniu dokumentacji płaskiej (rysunku technicznego) na podstawie modeli 3D.
      • AutoCad – pożądany na poziomie przynajmniej podstawowym.
      • Microsoft Office – warunek konieczny - poziom średnio zaawansowany.

    Pożądane umiejętności:

    • Dobra znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętność samodzielnej pracy twórczej
    • Rozwinięta wyobraźnia przestrzenna
    • Praktyczna znajomość technologii druku 3d
    • Kreatywność i umiejętność myślenia nieszablonowego
    • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Dobrze rozwinięte umiejętności prezentowania swoich pomysłów (wizualizacje, szkice)
    • Znajomość technologii wytwarzania opakowań będzie dodatkowym atutem

    Oferta:

    • Bogaty pakiet świadczeń i benefitów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowej, prężnie działającej firmie z branży FMCG
    • Ambitne zadania oraz profesjonalną i partnerską atmosferę w zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.