Oferta pracy

Projektant

KOMANDOR WROCŁAW S.A.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Komandor jest wiodącym producentem systemów do drzwi przesuwnych o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy firmą z ponad 25-letnią tradycją. Wieloletnie doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez wszystkie lata, pozwoliły nam wypracować markę, która w jasny i niezachwiany sposób wyróżnia się zarówno na polskim jak i światowym rynku. W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:
Projektant Numer ref.: Miejsce pracy: woj. opolskie, dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Doradztwo w zakresie projektowania mebli na wymiar oraz mebli kuchennych
  • Kompetentna obsługa klienta według standardów firmy
  • Indywidualne podejście do każdego klienta

Oczekujemy:

  • Wykształcenia lub doświadczenia w kierunku związanym z projektowaniem i architekturą wnętrz
  • Dyspozycyjności
  • Komunikatywności
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych
  • Znajomości i zainteresowania trendami w branży meblowej
  • Dbałości o wizerunek firmy
  • Efektywnej realizacji planów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w renomowanej firmie
  • Wsparcie poprzez szkolenia i wymianę doświadczeń z innymi pracownikami firmy
  • Osoba przyjęta na to stanowisko zostanie przeszkolona z obsługi nowatorskiego programu do projektowania szaf i kuchni

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ z dopiskiem „Projektant”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy