Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant Orurowania - Instalacje Procesowe

PROCHEM

PROCHEM

Łopuszańska 95

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów instalacji przemysłowych w programach 3D (PDMS)

  • projektowanie rozmieszczenia aparatów i urządzeń

  • projektowanie rurociągów

  • wykonywanie analiz funkcjonalności instalacji pod kątem obsługi, serwisu

  • prowadzenie uzgodnień międzybranżowych oraz z klientem

  • wydawanie założeń do branż

  • przygotowanie i opracowanie zapytań ofertowych

  • wykonywanie rysunków 2D dokumentacji orurowania

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu instalacji technologicznych, przemysłowych, petrochemicznych itp.

  • ukończone studia o kierunku mechanicznym lub pokrewnym

  • dobra znajomość programu AutoCad

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • praca w ramach nadzorów autorskich na budowie mile widziana

  • znajomość programów do projektowania instalacji przemysłowych 3D mile widziana (PDMS/E3D, Smart Plant lub inne)

To oferujemy

  • praca w doświadczonym zespole projektowym

  • możliwość rozwoju zawodowego w wielobranżowym biurze projektowym

  • pakiety medyczne i sportowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna