Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Oświetlenia

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy
    Projektantów Oświetlenia
    którzy potrafią zrealizować każdy projekt
    Czy chciałbyś zostać nowym Projektantem Oświetlenia w międzynarodowej firmie Grupy Solar? Jeśli zdobyłeś już umiejętność realizacji technicznych projektów oświetleniowych, tylko niewielki krok dzieli Cię od możliwości rozpoczęcia ekscytującej przygody wraz z naszym nowotworzonym Działem Projektów.

    Twoje zadania
    • Jako Projektant Oświetlenia firmy Solar, staniesz się częścią zespołu Solar odpowiedzialnego za proces realizacji projektów oświetleniowych.
    • Będziesz miał unikalną możliwość współtworzenia nowego działu oraz jego kultury organizacyjnej.
    • Identyfikacja i dobór optymalnych rozwiązań projektowych.
    • Wykonywanie obliczeń projektowych DIALUX.
    Twoje kwalifikacje
    • Oczekujemy, że będziesz zaznajomiony z najnowszymi trendami i technologiami wykorzystywanymi w technice oświetleniowej.
    • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne, specjalizacja Technika Oświetleniowa byłaby Twoim dodatkowym atutem.
    • Minimum dwuletnie doświadczenie zdobyte przy pracy z DIALUX/ DIALUX EVO
    • Ugruntowane doświadczenie w obszarze realizacji projektów oświetlenia technicznego dla większych projektów oświetleniowych.
    • Posiadasz komunikatywną znajomość języka angielskiego, zarówno mówionego jak i pisanego.
    • Potrafisz w sposób efektywny współpracować z ludźmi z różnych kultur i obszarów biznesowych.
    Co oferujemy
    • Stałe zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń dodatkowych ( program Multi Benefit, kursy Solar Business Academy oraz inne świadczenia)
    • Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
    • Dynamiczne i ambitne środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe Projektanta Oświetlenia.

    Prześlij nam swoją aplikację
    Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 18 lutego br. Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”.

    W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania. Pracując w Solar, stajesz się częścią zespołu liczącego 3000 ludzi inicjatywy, wierzących w moc słowa „tak”. Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 215 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. W 2017r osiągnęliśmy przychód wynoszący 11,105 miliarda DKK, w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć wynik jeszcze lepszy. Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. www.solar.eu.