Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Projektant oświetlenia

Kanlux S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zleceń polegających na projektowaniu rozwiązań oświetleniowych zgodnie z obowiązującymi normami przy pomocy m.in. programów DIALUX i AutoCad;

  • Przygotowanie dokumentacji ofertowej pod projekty;

  • Kompleksowe doradztwo z zakresu techniki świetlnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie elektrotechniczne, mile widziane wyższe o specjalności technika świetlna lub pokrewne;

  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań oświetleniowych zgodnie z obowiązującymi normami;

  • Praktyczna znajomość oprogramowania AutoCad, Dialux (mile widziane 3D Studio Max, Litestar);

  • Umiejętność współpracy;

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy;

  • Dyspozycyjność do pracy polegającej na wykonywaniu zleceń.

To oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Dużą samodzielność w działaniu;

  • System szkoleń: produktowych i sprzedażowych.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Informacja

Serdecznie zapraszamy do aplikowania studentów oraz absolwentów.

Kanlux S.A.

Jesteśmy firmową rodziną. Dajemy Ci kompletne rozwiązania, które pomogą zrealizować Twoje marzenia. Pozwól się oczarować twórczą energią. Nam możesz zaufać.

Kanlux więcej niż światło.

Przewiń do profilu firmy