Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Oświetlenia

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do grupy LUXIONA należą tak znane w Europie marki jak Troll, Metalarte, Sagelux. Oświetlenie jest naszą pasją od ponad 80 lat. Zakres działalności grupy LUXIONA obejmuje wszystkie etapy realizacji inwestycji w dziedzinie oświetlenia. Realizowane przez nas projekty uwzględniają najnowsze osiągnięcia w kontekście oszczędności energii w systemie oświetleniowym oraz nowoczesny design. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego zadowolenia Klienta z eksploatowanego oświetlenia.

    W związku z rozwojem firmy, poszukujemy obecnie do naszego Zespołu Projektowego kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie rozwiązań oświetleniowych zgodnie z obowiązującymi normami przy pomocy m.in. programów DIALUX i AutoCad
    • Projektowanie rozwiązań oświetleniowych zgodnie z zamówieniami Działów Sprzedaży
    • Koordynacja projektów z Klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
    • Odpowiedzialność za rozwój przydzielonej grupy produktów
    • Koordynacja przepływu informacji o produktach firmy do Działów Sprzedaży
    • Udział w pracach zespołu ds. Badań i Rozwoju
    • Raportowanie do Kierownika Działu Projektowego
    • Współpraca z Marketing Managerem

    Wymagania konieczne:

    • Wykształcenie wyższe elektrotechniczne o specjalności technika świetlna
    • Praktyczna znajomość oprogramowania AutoCad, Dialux
    • Znajomość branży oświetleniowej i wiedza o produktach
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i współpracy w zespole
    • Samodzielność, dobra organizacja pracy
    • Prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta oświetlenia
    • Doświadczenie w marketingu produktowym (oświetlenie)
    • Doświadczenie w pracy w firmie z branży oświetleniowej
    • Znajomość obsługi programów graficznych (Adobe InDesign, Adobe Illustrator, CorelDRAW)
    • Znajomość języka niemieckiego i/lub rosyjskiego

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole entuzjastów oświetlenia
    • Motywujący system wynagradzania
    • Rozwojowe środowisko pracy oraz możliwość awansu
    • Pakiet szkoleń produktowych i miękkich

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą używając przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

    opisopis