Oferta pracy

Projektant PCB

MEDCOM Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie 2 - 4 warstwowych płytek drukowanych,

  • projektowanie układów cyfrowych i analogowych,

  • sprawdzanie i edycja schematów elektrycznych,

  • rozbudowa biblioteki elementów elektronicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne – elektronika, automatyka, mechatronika lub podobne,

  • umiejętność projektowania wielowarstwowych płytek drukowanych,

  • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • znajomość programów OrCAD PCB Designer bądź podobnego

  • dobra, praktyczna znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej,

  • znajomość zagadnień EMC,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu produkcji obwodów drukowanych.

To oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zdobywanie doświadczenia w nowoczesnej i innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • lokalizacja firmy dobrze skomunikowana z centrum Warszawy (siedziba tuż przy stacji kolei WKD).

  • Benefity

MEDCOM Sp. z o.o.

MEDCOM działa na rynku 1988 roku i jest jednym z czołowych producentów urządzeń energoelektronicznych dużych mocy na świecie. Specjalizuje się w produkcji urządzeń energoelektronicznych dla transportu publicznego (kolej, tramwaje, metro, trolejbusy i autobusy elektryczne) oraz przemysłu i energetyki.

MEDCOM eksportuje produkty do ponad 30 krajów i współpracuje z wszystkimi najważniejszymi producentami pojazdów na polskim i światowym rynku. W swojej ofercie posiada m.in. falowniki napędowe, przetwornice statyczne, zasilacze buforowe, systemy zasilania gwarantowanego oraz całą gamę autorskich rozwiązań optymalizujących zużycie energii i sprzyjających ochronie środowiska naturalnego.”

Przewiń do profilu firmy