Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Projektant Pieców Szklarskich

Forglass Sp. z o.o.

Wadowicka 8A

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie obmurzy ceramicznych pieców szklarskich (materiały ogniotrwałe),

  • wykonywanie obliczeń termodynamicznych,

  • tworzenie koncepcji pieców szklarskich na potrzeby ofert,

  • gotowość do wyjazdów (max. 10% czasu pracy).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Energetyka, Ceramika, Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria materiałowa),

  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń energetycznych,

  • znajomość programów: Autodesk Inventor i AutoCAD (lub innego oprogramowania CAD 3D),

  • prawo jazdy – kat. B,

  • znajomość języka angielskiego - min. B2,

  • wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie współpracy.

Mile widziane

  • doświadczenie w przemyśle ciężkim (huta, cementownia, elektrownia, elektrociepłownia, spalarnia).

To oferujemy

  • realny wpływ na rozwój firmy,

  • udział w projektach badawczo-rozwojowych,

  • wyjazdy na realizowane inwestycje,

  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz uzyskiwanych wyników pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • warsztaty integracyjne

  • nauka języków w pracy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i dostarczaniu kompletnych linii technologicznych dla hut szkła.

Zajmujemy się projektowaniem, modelowaniem komputerowym i testowaniem pieców szklarskich w odpowiedzi na bieżące i przyszłe zapotrzebowanie producentów szkła. Dostarczamy również innowacyjne systemy mechaniczne i automatykę do zestawiarni.

Przewiń do profilu firmy